سایت اتاق بازرگانی اردبیل بارگذاری شد

سایت اتاق بازرگانی اردبیل بارگذاری شد


شرکت مهرارقام رایانه مفتخر است که با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه طراحی نرم افزار های کاربردی، طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ توانسته است با ارائه خدمات طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ و مشاوره به کسب وکارهای کوچک و بزرگ و اتاق های بازرگانی گامی موفق در پیشبرد اهداف خود که جلب رضایت مشتری و توانمند سازی کسب و کارها به بازاریابی اینترنتی است برداشته باشد.
شرکت مهرارقام در ادامه همکاری خود با اتاق های بازرگانی شهرستان ها این بار پروژه طراحی سایت اتاق بازرگانی اردبیل را به اتمام رساند پیش از این در خبرها اعلام شده بود که این پروژه آغاز شده و در مرحله برنامه نویسی می باشد. اما امروز اعلام میداریم که سایت اتاق بازرگانی اردبیل با تلاش تیم جوان و متخصص مهرارقام به مرحله پایانی خود رسیده است. سایت اتاق بازرگانی اردبیل چهارمین سایتی است که شرکت مهراقام در راستای خدمات خود به اتاق های بازرگانی طراحی و پیاده سازی میکند. قبل تر از سایت اتاق بازرگانی اردبیل، سایت اتاق بازرگانی شیراز در دوفاز سایت خبری و پورتال اطلاع رسانی، سایت اتاق بازرگانی البرز و در ادامه نیز سایت های اتاق بازرگانی سمنان توسط تیم مهرارقام طراحی و پیاده سازی شد. سایت اتاق بازرگانی اردبیل به نشانی http://accima.ir در دسترس همگان قرار گرفت.

سایت اتاق بازرگانی اردبیل
سایت اتاق بازرگانی اردبیل به زبان انگلیسی

امکانات سایت اتاق بازرگانی اردبیل


از جمله موارد و امکاناتی که میتوان به آن اشاره کرد سه زبان بودن این سایت است، سایت اتاق بازرگانی اردبیل با سه زبان فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی طراحی و پیاده سازی شده است. در سایت اتاق بازرگانی اردبیل از امکان پخش رادیو مجازی یا پادکست استفاده شده است که قابلیت انتشار مصاحبه با مسئولین استان اردبیل و اعضای اتاق بازرگانی اردبیل را دارد. امکان ثبت نظرات و شکایات، ثبت سوالات متداول و همچنین اطلاعات عضویت در اتاق بازرگانی در سایت این اتاق افزوده شده است.
گرافیک زیبای سایت به همراه افکت های زیبای کاربر پسند تمامی کاربران سایت را مجذوب خود خواهد کرد، واکنشگرا بودن سایت نیز از دیگر خدماتی است که شرکت مهرارقام رایانه در این سایت تعبیه کرده است.
گالری تصاویر از آخرین رویدادها و نشست های اتاق بازرگانی اردبیل و قوانین و مقررات سایت را نیز می توان در کنار دیگر امکانات این سایت بر شمرد.

سایت اتاق بازرگانی اردبیل
سایت اتاق بازرگانی اردبیل به زبان ترکی استانبولی

بلاگ و رسانه دو ساب دامین سایت اتاق بازرگانی اردبیل

در راستای تحقق بهتر اهداف اتاق بازرگانی اردبیل در اطلاع رسانی اخبار و مقالات دو سایت دیگر برای این اتاق طراحی گردید و در ساب دامین اصلی سایت قرار گرفت. سایت بلاگ اتاق بازرگانی اردبیل که نشانی http://blog.accima.ir در دسترس است برای انتشار مقالات اتاق بازرگانی در بخش های مختلف اقتصادی و صنعتی طراحی گردید، همچنین سایت رسانه نیز برای نمایش ویدئوهای اتاق، اخبار تصویری استان اردبیل، پادکست ها ورادیوی مجازی به نشانی http://video.accima.ir آپلود گردید و در دسترس کلیه هموطنان و مردم شریف اردبیل قرار گرفت.


 

خواندن 1075 دفعه

فرم

تماس

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

ایمیل: info[at]mehrargham.com

تلفن: 2188530752 98+

فکس: 2188511721 98+

کدپستی: 1531745818

بالا