(33 رای‌ها)

صادرات،موتور محرک رشد اقتصادی است.رشد اقتصادی یک کشور می تواند به رشد همه جانبه آن منجر شود.بازوی اصلی صادرات، جهانی شدن است. نظر به اینکه جهانی شدن امری حیاتی برای بقای کسب و کارهاست،هرآنچه که کسب و کارها را در این مسیر یاری کند، می تواند مفید واقع شود،

(23 رای‌ها)

 در جوامع امروزی، گردش اطلاعات به عنوان عامل اساسي و زيربنايى در ايجاد دانايي و افزايش دانش جامعه نقش مهمى ايفاء مي نمايد و باعث تحولاتى بنيادى در اركان اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي كشورها مى شود. تسهيل و تسريع روند رشد و توسعه در زمينه‌هاي ياد شده، افزايش فرصت‌هاي تجاري، سرمايه گذاري، مشاركت‌هاي خارجي و نهايتا ارتقاء و بهبود سطح رفاه و زندگي شهروندان از جمله مزاياى فاوا است.

(27 رای‌ها)

 سازمان تجارت جهانی در دستیابی به اهداف

مقدمه:

سازمان تجارت جهانی یک سازمان بین‌المللی است؛ که قوانین جهانی تجارت را تنظیم و اختلافات بین اعضا را حل و فصل می‌کند. اعضای سازمان تجارت جهانی کشورهایی هستند که موافقت‌نامه‌های حدود ۳۰ موافقت‌نامه این سازمان را امضا کرده‌اند. مقر سازمان تجارت جهانی در ژنو، سویس قرار دارد.

(20 رای‌ها)


مقدمه:
تهیه چشم‌انداز بلندمدت در کشورها موضوعی است که در سال‌های اخیر توجه اکثر کشور‌ها را به خود جلب کرده است. مراجع ذی‌صلاح جمهوری اسلامی ایران با توجه به عواملی همچون ضرورت‌ها و الزام‌های ناشی از آرمان‌های قانون اساسی، تحولات بین‌المللی و حاکمیت فضای نوین اقتصادی در جهان، تحولات علمی و فناوری‌های نو، نظرات علمی، شناخت امکانات و محدودیت‌های محیطی، بهره‌گیری از تجارب خود و دیگران و همچنین واقعیت‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی موجود کشور،

(26 رای‌ها)

تبادل و معامله کالا از زمانی که انسان نیازهای بیشتر خود را شناخت به جود آمد؛ آن زمان که خود به تنهایی قادر به تهیه احتیاجاتش نبود و مجبور شد هر بخشی از آن را از کسی طلب کند. این روند با رشد و ترقی انسان و فکرش دچار تحول شد تا جایی که شدت احتیاجات بشری موجب اختراع پول به عنوان واسط معاملات شد و تا کنون با تغییراتی ادامه پیدا کرد.

(23 رای‌ها)

بانکداری اینترنتی همان سیستم پرداخت الکترونیک است که به مشتریانش امکان دسترسی به تراکنشهای مالی غیرحضوری را می‌دهد.

فرم

تماس

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

ایمیل: info[at]mehrargham.com

تلفن: 2188530752 98+

فکس: 2188511721 98+

کدپستی: 1531745818

بالا