توسعه تجارت الکترونیک

تیم طراحان و توسعه دهندگان حرفه‌ای ما به کسب و کارهای تجارت الکترونیک و فروشگاه‌های آنلاین کمک می‌کنند تا طرحهای خیره کننده و تجارت استثنایی را مطابق با محصولات و خدمات شما بسازند.

 

ما پروژه‌های متعددی در حوزه وبسایت تجارت الکترونیک برای خرده‌فروشان انجام داده‌ایم و اکنون آنها از دانش فنی قرار دادن پورتالهای جدید در بازار آگاه هستند. خدمات ما در این حوزه به کسب و کارهای هم شکل شما، مهارتهای بیشتری را برای انطباق و سازگاری سریع با تغییرات در بازار در اختیارتان قرار می‌دهد.

خدمات توسعه تجارت الکترونیک

خدمات توسعه تجارت الکترونیکی که ما ارائه می‌کنیم متمرکز بر ساخت و طراحی یک فروشگاه آنلاین سفارشی برای کسب و کارهاست که از این طریق تجارت منحصر به فردی را به خریداران آنلاین می‌دهد. ما برای شما یک وبسایت سفارشی طراحی می‌کنیم که بر اساس پلتفرمهای ثبت شده، راه‌حلهای تاثیرگذار و استراتژیهای طراحی برنده جایزه باشد.
در حالی که خدمات طراحی و توسعه وبسایت بر زیبایی و عملکرد وبسایت تمرکز دارد، تیم مجرب طراحی و توسعه دهندگان تجارت الکترونیک ما بر جنبه‌های مرتبط با تبدیل مخاطب به خریدار متمرکز هستند. تیم ما وبسایتی با تمرکز بر جذب بازدیدکنندگان و تبدیل آنها به خریداران واقعی را از طریق رویکرد چند وجهی به وجود می‌آورند که به راحتی هم قابل استفاده باشد.

 

 

 

خواندن 373 دفعه
برچسب‌ها

فرم

تماس

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

ایمیل: info[at]mehrargham.com

تلفن: 2188530752 98+

فکس: 2188511721 98+

کدپستی: 1531745818

بالا