تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی توسط تیم قدرتمند مهرارقام رایانه

 

تبلیغات کلیکی را با مخففهای PPC یا CPC که از عبارتهای Pay Per Click و Cost Per Click گرفته شده و به معنای «پرداخت به ازای هر کلیک» است معرفی می‌کنند. تبلیغات کلیکی یکی از مدلهای تبلیغات اینترنتی و دیجیتال مارکتنیگ است که هزینه آن بر اساس «قیمت هر کلیک» محاسبه می‌شود. به زبانی ساده‌تر بر اساس هر کلیکی که روی تبلیغ انجام می‌شود مبلغی از حساب یا بودجه تبلیغ کننده کم می‌شود.تبلیغات کلیکی چیست

از مزیتهای تبلیغات کلیکی این است که آگهی دهنده زمانی که بر روی آگهی او کلیک شود مجبور به پرداخت هزینه است یعنی بر اساس بازخورد تبلیغات هزینه می‌کند. همچنین تبلیغات کلیکی دسترسی سریع به بازار را ایجاد می‌کند. زیرا یک وبسایت برای رسیدن به جایگاه مناسب ممکن است ماهها زمان ببرد اما با استفاده از این تبلیغ فقط در چند ساعت مشتری به سایت مراجعه خواهد کرد.

تبلیغات کلیکی چیست

تبلیغات کلیکی این امکان را به شرکتهای کوچکتر می‌دهد که کنار شرکتهای بزرگ حضور پیدا کرده و تبلیغ کنند. تبلیغات کلیکی به کسب و کارهای بزرگ و کوچک این امکان را می‌دهد تا بر مشتریان بالقوه خود کنترل کامل داشته و آنها را به صفحات ویژه‌ای که قصد بازدید آنها را دارند هدایت کنند.

معمولا شرکتهایی که برای تبلیغات کلیکی خدمات ارائه می‌کنند به مدیر آگهی این امکان را می‌دهند تا آمار دقیقی از بازخورد آگهی‌ها داشته باشد و رفتار مشتری را نسبت به کالا و خدمات و روشهای تبلیغاتی خود بسنجد. از این رو تبلیغات کلیکی میان کسب و کارهای کوچک و بزرگ رواج پیدا کرد و بیش از نیمی از هزینه تبلیغات دیجیتالی آنها به تبلیغات کلیکی مربوط شده است.

شما هم با هر کسب و کار و بودجه‌ای می‌توانید تبلیغات کلیکی خود را داشته باشید. اینترنت فضای نامتنهایی در اختیار شما قرار می‌دهد تا به شیوه‌های مختلف کسب و کار خود را معرفی کنید. می‌توانید از تنوع این فضا استفاده کرده و پیامتان را به بهترین شکل به کاربرانتان برسانید. اکنون وقت آن رسیده تبلیغات کلیکی را در شرکت مهرارقام تجربه کنید. شرکت مهرارقام با سابقه در طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ می‌تواند یاری‌رسان شما در این راه باشد.

مهرارقام برای این منظور پکیجی طراحی کرده است در سه بخش با توجه به امکاناتی که برای تبلیغات کلیکی می‌تواند ارائه کند قیمت گذاری شده است. در سه پلن ارائه شده نوع خدمات متفاوت است و بر همین موضوع نام گذاری شده‌اند. اگر تمایل به استفاده از تبلیغات کلیکی هستید می‌توانید بر اساس امکانات یکی از سه پلن زیر را انتخاب و برای سفارش با ما تماس بگیرید.

 

 

خواندن 883 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « تبلیغات در گوگل گواهینامه ssl »

فرم

تماس

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

ایمیل: info[at]mehrargham.com

تلفن: 2188530752 98+

فکس: 2188511721 98+

کدپستی: 1531745818

بالا